БК Балакан - БК Черноморец Бургас 11.11.2020 г.

Черноморец Бургас спечели вторият си двубои в НБЛ, побеждавайки Балкан в Ботевград с резултат 79-87 след продължение.

Първата четвъртина бе много равностойна все пак отиде на сметката на домакините с 21:17. Втората четвъртина картината не се промени отново равностойна игра от двата отбора, но този път отиде на сметката на Черноморец 15:18 и резултат на почивката 36:35. След почивката малко по-добрата игра на гостите им осигури и тази част с резултат 18:21. Балкан спечели последната част с 17:15, изпращайки мача в продължение след 71:71. Продължението започна перфектно за Черноморец и след серия от 0:8 се откъсна напред в резултата продължението отиде на сметката на гостите с 8:18, а оттам спечелиха и  двубоя с 79:87.

Дианте Болдуин отбеляза 24 точки, 9 борби, 5 асистенции и 6 откраднати топки. Константин Коев записа 17 точки, 9 борби и 7 асистенции. Евгени Хаджирусев се отчете с 15 точки, 14 има Марвин Смит (8 борби), а 10 добави Милош Милидрагович.