БК Берое - БК Черноморец Бургас 21.12.2020 г.

Берое и Черноморец Бургас изиграха изключително зрелищен и драматичен двубои с две продължения, но в крайна сметка домакините победиха с 100:95.

Първата четвърт бе много слабо резултатна и за двата отбора, все пак с 12:13 отиде в актива на гостите. Втората част процента на Берое се повиши и взеха частта с 22:17 и резултат на почивката 34:30. Третата и четвъртата част бяха много равностоини, но Черноморец успя да спечели и двете с 20:21 и 19:22 и резултат 73:73. Първото продължение започна по-добре за гостите, които водеха до края на продължението, но Берое изравни с кош и фал в последната секунда, така при 86:86 започна второто продължение, което домакините успяха с два поредни коша в края да измъкнат с 14:9, а с това и мача 100:95.