БК Черно Море Тича - БК Черноморец Бургас - 14.11.2020 г.

БК Черно море Тича победи БК Черноморец Бургас с 85:82, в абсолютно равностоен и динамичен двубои преминал през много обрати.

Първата четвъртина въпреки равностойната игра между двата отбора, Черноморец все пак успя да спечели с 21:23. Втората четвъртина отново много равностойна игра, но отиде в сметката на домакините с 22:18 и резултат на полувремето 43:41. След кратката пауза отбора на гостите беше по-концентриран и спечели третата част с 19:23. Последната четвъртина Черноморец води до последно, но след 2 тройки на домакините спечелиха частта с 23:18, а с това и мача с 85:82.

За Черноморец Даинте Болдуин реализира 17 точки, 9 борби и 7 асистенции, Константин Коев добави 17 точки и 6 борби, а Евгени Хаджирусев добави 16 точки.