БК Черноморец - БК Черно Море Тича 11.01.2021 г.

Първа домакинска победа за 2021 г., Черноморец победи Черно Море Тича с 79:67.

Първата четвъртина домакините доминираха и взеха частта с 21:10. Втората гостите вдигнаха малко нивото, но и тази част отиде в актива на Черноморец с 22:17 и резултат на почивката 43:27. До средата на третата част разликата продължи да се увеличава и достигна 26 точки, но отпускане в края на частта позволи на Черно Море да се върне в мача и макар, и с минимална разлика тази част също бе за домакините 22:21. Последната част гостите тръгнаха добре, като успяха да стопят разликата до под 10 точки, но силите им не достигнаха за повече от спечелването на тази част с 14:19 оформяйки крайният резултат 79:67.

За Черноморец: Марвин Смит вкара 19 точки и 15 борби, Уендъл Люис също реализира 19 точки и 12 борби, Евгени Хаджирусев също се отличи с 18 точки.