БК Черноморец - БК Спартак Плевен 29.12.2020 г.

Последното домакинство в НБЛ за 2020 година приключи с поражение с 80:82 в двубоя Черноморец - Спартак Плевен.

Първата четвъртина бе изключително слаба и за двата отбора все пак гостите я взеха с 11:14 точки. Втората четвъртина и двата отбора вдигнаха нивото си на представяне, но по-добрия отбор в частта бе този на домакините печелийки я с 26:20 и резултат на почивката 37:34. Третата част бе отражение на първата, но този път завърши с паритет 14:14. Последната част отново бе равностойна, но Спартак спечели с 20:23 и резултат 71:71. В продължението отбора отново равностойна игра, която отново отиде в актива на гостите с резултат 9:11 и така се оформи крайният резултат 80:82.

За Черноморец: Дианте Болдуин реализира 23 точки, 10 борби и 7 асистенции, Уендъл Люис добави 19 точки и 18 борби.