БК Черноморец Бургас - БК Спартак Плевен 17.04.2021 г.

Черноморец Бургас победи в последния си двубой от редовния сезон отбора на Спартак Плевен с 95:75 в спортна зала Бойчо Брънзов.

Първата четвъртина агресивната игра на гостите изненада и те взеха частта с 22:23. Втората четвъртина бе изключително равностойна и завърши 17:17 и резултат на почивката 39:40. След кратката пауза Черноморец излезе пробразен и спечели двете части съответно с 30:19 и 26:16, като не остави никакво съмнение, че е по-добрия отбор, въпреки, че във втората половина на последната четвърт, шанс получиха състезателите с по-малко игрово време през сезона.

За Черноморец: Уендъл Люис реализира 24 точки, Дианте Болдуин добави 18 точки, а Константин Коев и Евгени Хаджирусев реализираха съответно 14 и 13 точки.