БК Левски Лукой - БК Черномроец Бургас 31.03.2021 г.

Трета поредна загуба при в НБЛ, след третото завъртане, Левски Лукойл победи Черноморец, като домакин с 87:76.

Първата четвъртина гостите бяха по-добрия отбор и спечелиха с 18:24. Втората четвъртина мина при споделено надмощие, като в един момент разликата беше на 13 точки в полза на Черноморец, но след силен финален щурм на Левски Лукойл, частта отиде в актива на домакините с 25:22 и резултат на почивката 43:46. Третата четвъртина мина отново при равностойна игра, но отново в сметката на домакините с 21:20. Последната част Левски Лукойл взе по категоричен начин с 23:10, така и се образува крайният резултат 87:76.

За Черноморец: Марвин Смит реализира 24 точки и 11 борби, а Уендъл Люис добави 16 точки и 10 борби.