БК Тунджа Ямбол - БК Черноморец Бургас 18.12.2020г.

Черноморец Бургас записа втора победа навън през сезона побеждавайки отбора на Тунджа Ямбол в зала Диана с резултат 84:89.

Първата четвъртина започна ударно за гостите, които успяха да направят разлика, но в края на частта Ямбол намали изоставането си на 17:25. Втората четвъртина продължи по-добрата игра на Черноморец те взеха и тази част този път с 19:23 и резултат на почивката 36:48. Третата част беше много равностойна и резултатна все пак тя отиде в актива на домакините с 27:26. Последна част също отиде на сметката на Ямбол този път с 21:15 и така се оформи крайния резултат 84:89.

За Черноморец Марвин Смит отбеляза 21 точки и взе 7 борби, Дианте Болдуин реализира 18 точки, капитана Константин Коев и Уендъл Люис добавиха по 14 точки и 7 борби.